Hair Care Panda

1. Hair Care Panda – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

Witaminy, które przywróciły blask moim włosom.

Jeszcze jakiś czas temu moje suche i porowate włosy były moim najgorszym koszmarem. Matowe i kruche, niezależnie od ilości używanych odżywek nie wyglądały dobrze. Najlepiej czuję się w długich włosach, ale skoro wyglądają na zniszczone to z pewnością piękna mi nie dodają.

Pomyślałam, że muszę chyba jeszcze spróbować odżywiania włosów od wewnątrz i zamówiłam polecane przez przyjaciółkę witaminy na włosy w żelkach Hair Care Panda Vegan Gummies. Przyznaję, że na początku byłam dość przeciwna, ale po dokładnym zapoznaniu się ze składem witamin oraz oczywiście po wielu pełnych zachwytu słów pod adresem żelków przyjaciółki, pomyślałam, że faktycznie może to mój ratunek.

Hair Care Panda skład:

· Biotyna na włosy 5000% ma znakomite działanie, pomaga zachować ich zdrowie, a nawet zapobiega siwieniu oraz łysieniu. Ilość biotyny w Hair Care Panda był zatem bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze tych witamin.

· Witamina B6 100%, która energetyzuje oraz wpływa na poprawność wzrostu włosów. Oczywiście witamina B6 wpływa również bardzo korzystnie na stan naszej skóry.

· Niacyna 100% zwiększa porost włosów, działa nawilżająco na włosy, chroni włosy przed powstawaniem łupieżu, zapobiega ich wypadaniu, a także wpływa na wzmocnienie cebulki włosa.

· Cynk 100% jest katalizatorem i kontrolerem, gdyż kontroluje metabolizm aminokwasów, czyli wpływa na tworzenie keratyny, jak również na wchłanianie się witaminy A, a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki cynkowi nasze włosy są mocniejsze, zdrowsze i wolniej się przetłuszczają.

· Witamina A 100% wzmacnia włosy, skórę i paznokcie. Niedobór witaminy A powoduje wypadanie, łamliwość i zatrzymanie wzrostu włosów.

· Selen 100% wpływa na kondycję włosów, a także kondycję naszego mechanizmu. Niedobór selenu powoduje osłabienie organizmu, a co za tym idzie kondycji naszej skóry, włosów i paznokci.

· Witamina B12 100% pomaga zachować dobrą kondycję, energię i witalność. Niedobór tej witaminy spowoduje wypadanie włosów, a także niedokrwistość. Skóra traci blask, a włosy stają się kruche i matowe.

· Witamina B1 100% dzięki niej włosy są zdrowe, sprężyste oraz błyszczące. To właśnie niedobór tej witaminy powoduje szorstkość, łamliwość i ogólny zły stan naszych włosów.

· Witamina E 100% chroni przed stresem oksydacyjnym, wspiera i nawilża włosy, przywraca ich blask i zdrowie.

· Kwas pantotenowy 100% przyczynia się do prawidłowej syntezy witaminy D. Wspomaga proces pigmentacji, spowalnia więc siwienie włosów.

Jak widzisz skład tych witaminowych żelków mówi sam za siebie. Ja przekonałam się i nie żałuję. Od kiedy zaczęłam przyjmować 2 żelki dziennie po posiłku, moje włosy zdecydowanie poprawiły swój stan, a ja wyglądam po prostu piękniej. Co dla mnie także jest istotne, wszystkie składniki Hair Care Panda są wege, co jest spójne z wyznawaną przeze mnie filozofią życia.

Hair Care Panda opinie:

„Od kiedy zaczęłam stosować te witaminy, moje włosy całkowicie zmieniły swój wygląd. Są piękne i lśniące, a ja nie mogę opędzić się od komplementów. W końcu znalazłam produkt, który z czystym sumieniem mogę polecić koleżankom”.
Iza 35 lat

„Witaminy w żelkach to fantastyczny wynalazek. Nie dość, że smaczny, to jeszcze tak skuteczny. Włosy przestały wypadać, a ja nie muszę już myśleć o tym, że pełno ich na moim ubraniu. Odkąd spożywam Hair Care Panda moje życie stało się lepsze”.
Maja 25 lat

Dodaj komentarz