Hair Care Panda

1. Hair Care Panda – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

Witaminy, które przywróciły blask moim włosom.

Jeszcze jakiś czas temu moje suche i porowate włosy były moim największym koszmarem. Matowe i kruche, niezależnie od ilości używanych odżywek nie wyglądały dobrze. Najlepiej czuję się w długich włosach, ale skoro wyglądają na zniszczone to z pewnością piękna mi nie dodają.

Pomyślałam, że muszę chyba jeszcze spróbować odżywiania włosów od wewnątrz i zamówiłam polecane przez przyjaciółkę witaminy na włosy w żelkach Hair Care Panda Vegan Gummies. Przyznaję, że początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona, ale po wnikliwym zapoznaniu się ze składem witamin oraz oczywiście po wielu pełnych zachwytu słów pod adresem żelków przyjaciółki, pomyślałam, że faktycznie może to mój ratunek.

Hair Care Panda skład:

· Biotyna na włosy 5000% ma znakomite działanie, pomaga zachować ich zdrowie, a nawet zapobiega siwieniu oraz łysieniu. Ilość biotyny w Hair Care Panda był zatem bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze tych witamin.

· Witamina B6 100%, która energetyzuje i wpływa na poprawność wzrostu włosów. Oczywiście witamina B6 wpływa również bardzo korzystnie na stan naszej skóry.

· Niacyna 100% zwiększa wzrost włosów, działa nawilżająco na włosy, chroni włosy przed powstawaniem łupieżu, zapobiega ich wypadaniu, a także wpływa na wzmocnienie cebulki włosa.

· Cynk 100% jest katalizatorem i kontrolerem, gdyż kontroluje metabolizm aminokwasów, czyli wpływa na tworzenie keratyny, a także na wchłanianie się witaminy A, a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki cynkowi nasze włosy są mocniejsze, zdrowsze oraz nie tak szybko się przetłuszczają.

· Witamina A 100% wzmacnia włosy, skórę oraz paznokcie. Niedobór witaminy A powoduje wypadanie, łamliwość i zahamowanie wzrostu włosów.

· Selen 100% wpływa na kondycję włosów, oraz kondycję naszego organizmu. Niedobór selenu powoduje osłabienie organizmu, a co za tym idzie kondycji naszej skóry, włosów oraz paznokci.

· Witamina B12 100% pomaga zatrzymać dobrą kondycję, energię oraz witalność. Niedobór tej witaminy spowoduje wypadanie włosów, a także niedokrwistość. Skóra traci blask, a włosy stają się kruche i matowe.

· Witamina B1 100% dzięki niej włosy są zdrowe, sprężyste i błyszczące. To właśnie niedobór tej witaminy powoduje szorstkość, łamliwość a także ogólny zły stan naszych włosów.

· Witamina E 100% chroni przed stresem oksydacyjnym, wzmacnia i nawilża włosy, przywraca ich blask i zdrowie.

· Kwas pantotenowy 100% przyczynia się do korzystnej syntezy witaminy D. Wspomaga proces pigmentacji, spowalnia więc siwienie włosów.

Jak widzisz skład tych witaminowych żelków mówi sam za siebie.

Ja przekonałam się i jestem bardzo zadowolona. Od kiedy zaczęłam przyjmować 2 żelki dziennie po posiłku, moje włosy zdecydowanie poprawiły swój stan, a ja wyglądam po prostu urodziwiej. Co dla mnie również jest istotne, wszystkie składniki Hair Care Panda są wege, co jest spójne z wyznawaną przeze mnie filozofią życia.

Hair Care Panda opinie:

„Od kiedy zaczęłam zażywać te witaminy, moje włosy całkowicie zmieniły swój wygląd. Są piękne oraz lśniące, a ja nie mogę opędzić się od komplementów. W końcu znalazłam produkt, który z czystym sumieniem mogę polecić innym”.
Iza 35 lat

„Witaminy w żelkach to fantastyczny specyfik. Nie dość, że smaczny, to jeszcze tak skuteczny. Włosy przestały wypadać, a ja nie muszę już myśleć o tym, że pełno ich na moim ubraniu. Od czasu, kiedy spożywam Hair Care Panda moje życie stało się lepsze”.
Maja 25 lat

Dodaj komentarz