chleb everyday

1. Chleb Everyday – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

SMACZNY, BEZGLUTENOWY CHLEB Z ZIARNAMI SORGA I DYNI. CHLEB EVERYDAY

W naszych czasach jest ogrom ludzi, którzy są zmuszeni spożywać dietę bezglutenową. Świetnym rozwiązaniem dla takich osób jest bezglutenowy chleb z ziarnami sorga i dyni EVERYDAY. To gotowa mieszanka chlebowa stworzona do samodzielnego wypieku. Własnoręcznie upieczesz dla siebie smaczny oraz zdrowy chlebek. Zdrowy, naturalny oraz smaczny.

UNIKALNY SKŁAD MIESZANKI CHLEBOWEJ EVERYDAY

Chleb bezglutenowy EVERYDAY jest pozbawiony wszelkich substancji, które mogłyby wyrządzić krzywdę osobie uczulonej na gluten. Nie zawiera laktozy, zbóż z zawartością glutenu, jajek, mleka, soi, orzechów, ziaren sezamu oraz innych produktów, nieprzyjaznych dla bezglutenowców. Jego główne składniki to:
⦁ skrobia kukurydziana
⦁ mąka z ziaren sorgo
⦁ mielone ziarna słonecznika
⦁ mielony kminek
⦁ nasiona lnu
⦁ mąka z dyni

Wszystkie te składniki są zupełnie bezpieczne dla organizmu, a osoby uczulone na gluten mogą go spożywać bez żadnych obaw i ograniczeń.

JAK KROK PO KROKU UPIEC PYSZNY CHLEB EVERYDAY?

Przepis jest bardzo prosty, tym bardziej że w opakowaniu mamy gotową mieszankę.
1. Przed tym jak otworzymy torebkę wstrząsamy nią parokrotnie.
2. Wsypujemy mieszankę do żaroodpornego naczynia i dodajemy 5 g suchych drożdży, bądź 20 g płynnych (taka ilość drożdży potrzebna jest do 500 g mieszanki)
3. Następnie należy dodać 340 ml letniej wody i mieszać powstałą mieszankę przez około 10 min aż do momentu uzyskania jednolitej konsystencji.
4. Tak przygotowaną mieszankę wstawiamy do rozgrzanego do 40 stopni piekarnika na 20 minut do wyrośnięcia.
5. Wyjmujemy z piekarnika po czym delikatnie formujemy bułeczki, lub wstawiamy do formy do pieczenia, jeśli wolimy chleb.
6. Pozostawiamy do wyrośnięcia w ciepłym miejscu na około 60 minut.
7. Rozgrzewamy piekarnik do 200 stopni i pieczemy chleb, bądź bułki przez około godzinę.

I to wszystko! Szybko, łatwo oraz smacznie. Możesz cieszyć się dobrym i świeżym chlebkiem własnej roboty. Ja jestem zachwycona jego smakiem, zresztą nie jedynie ja. Moja rodzina nie może się go nachwalić. Zwłaszcza gdy jeszcze ciepły trafia na nasz stół. Jest nie tylko pyszny, ale również bardzo zdrowy, a to przecież najważniejsze.

CHLEB EVERYDAY I OGROM KORZYSTNYCH OPINII

Już wcześniej słyszałam same pozytywy na temat tego chlebka. Dziś sama wydałabym taką opinię. Jest rewelacyjny. Oto kilka opinii z sieci:

„Mój synek jest na diecie bezglutenowej. Chlebek bardzo mu smakuje. Pomaga mi w przygotowaniu, co cieszy go jeszcze bardziej. Jest niejadkiem i miałam ogromny problem z wybraniem dla niego odpowiedniego pieczywa. Ten chlebek wręcz pochłania. Polecam każdemu. U nas zagościł na stałe”.
Martyna 27 lat.

„Oboje z mężem nie tolerujemy glutenu. Chleb EVERYDAY to dla nas fantastyczne rozwiązanie. Jest pyszny i zdrowy. Na naszym stole będzie jeszcze przez długi czas. Tym bardziej że smakuje obłędnie”.
Magdalena 33 lata.

Jak widać nie tylko ja jestem zachwycona mieszanką chlebową EVERYDAY. Spróbuj i Ty. Naprawdę polecam.

Dodaj komentarz