bezglutenowe kaszki

1. Bezglutenowe kaszki – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

Bezglutenowa kaszka z sorgiem smakołykiem moich niejadków

Dieta bezglutenowa jest przestrzegana w moim domu. Zaczęło się półtora toku temu, kiedy okazało się, że mój synek Jaś ma alergię na gluten. Początkowo strasznie się buntował, płakał i pytał czemu nie może jeść tego, co my. Żeby jemu było łatwiej na dietę bezglutenową przeszedł każdy z nas. Dziś to już dla nas żaden wyczyn, czujemy się zdecydowanie lepiej, a dzięki marce NOBLE HEALTH nasze posiłki są się bardziej urozmaicone.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM PYSZNA I NATURALNA

Skład tej kaszki jest równie zadowalający jak jej smak. Wszystkie jej składniki są całkowicie bezpieczne dla naszego mechanizmu, jej spożywanie nie powoduje więc żadnych skutków ubocznych. Pozbawiona jest wszelkich utleniaczy i konserwantów.

Jej główne składniki to:

· nasiona sorga- sorgo wspomaga poprawne działanie przewodu pokarmowego, pomaga wydalać z naszego mechanizmu toksyny. Posiada mnóstwo witamin, które osłaniają układ nerwowy, jak również chronią przed działaniem wolnych rodników. Witaminy, które są w nim zawarte to przede wszystkim: niacyna, witamina B6 oraz tiamina.
· ziarna słonecznika- są bogactwem witamin. Wiodące witaminy znajdujące się w ziarnach słonecznika to: witamina C, witamina B6, witamina A, witamina E, kwas foliowy, tiamina, ryboflawina oraz niacyna. Dzięki zawartości tych witamin ziarna słonecznika mają bezpośredni wpływ na układ rozrodczy, wspieranie pracy układu pokarmowego, obniżanie poziomu cholesterolu we krwi i ochronę mechanizmu przed miażdżycą.

Każdy z tych składników jest naturalny i całkowicie bezpieczny dla organizmu. Dzięki dużej zawartości witamin oraz minerałów gotowa mieszanka do wykonania bezglutenowej kaszki, jest naprawdę strzałem w dziesiątkę. Jest pyszna, zdrowa, bezpieczna dla bezglutenowców, łatwa w przygotowaniu, w odpowiedniej cenie i ma bardzo poręczne opakowanie. Skład produktu jest niezwykle ważnym elementem diety. Dobrze jest mieć świadomość tego, co się na co dzień spożywa.

GOTOWA MIESZANKA ZMIENI SIĘ W PYSZNĄ KASZKĘ W KILKA CHWIL

Aby cieszyć się smakiem smacznej, bezglutenowej kaszki, wystarczy nieduża ilość wody, naczynie, chwila cierpliwości, mieszanka do wykonania kaszki i tyle. Do wyboru masz aż sześć smaków gotowych kaszek bezglutenowych. My aktualnie jemy tę z sorgiem i doczekać się nie możemy kolejnych. Dzieciaki przygotowują ją sobie własnoręcznie i zajmuje im to nie więcej niż pięć minut.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM-OPINIE

Oto kolejny powód, dla którego zdecydowałam się na te właśnie kaszki. Opinie znalezione w sieci:
„Kaszki są smaczne. Zresztą, to tylko jedna z wielu zalet. Po pierwsze nie posiadają tego uczulającego mnie glutenu, po drugie są przepyszne, a po trzecie ich przyrządzenie zajmuje mi ok. 3 minuty . Oszczędność czasu, pieniędzy i zdrowia ukryta w jednym opakowaniu. Polecam!”
Justyna 34 lata

„Jeśli ktoś zapytałby mnie, czy polecam te kaszki, to odpowiedziałabym, że jak najbardziej. Polecam i to bardzo. Tym bardziej że z czasem u nas krucho, a ich przygotowanie zajmuje go bardzo mało. Są też apetyczne, co jest kolejnym ich atutem. Jeśli szukasz przekąski, a nie tolerujesz glutenu, to te kaszki są właśnie dla Ciebie.”
Janina 40 lat

Cena, smak, łatwe oraz szybkie przygotowanie, naturalny skład a także brak glutenu. Wszystko to przekonało mnie do wyboru tej właśnie przekąski

Dodaj komentarz